Czy podoba Ci się to, co robisz każdego dnia? To może być najbardziej podstawowe, ale i najważniejsze pytanie, mające wpływ na „dobrostan”, które możemy sobie zadać. Zaledwie 20% ludzi, może dać stanowczą odpowiedź "tak".

W ciągu tygodnia spędzamy większość naszych godzin zajmując się, naszą karierą, powołaniem lub pracą. Kiedy ludzie po raz pierwszy spotkają się ze sobą to jednym z pierwszych pytań jest Co robisz? Czym się zajmujesz?

Jeśli odpowiedź na to pytanie, to opis czegoś satysfakcjonującego i sensownego, jest bardzo prawdopodobne, że twoja kariera jest kwitnąca i masz dobre samopoczucie z nią związane.

Ludzie zwykle nie doceniają wpływu swojej kariery na ogólny stan dobrego samopoczucia. Ale wellbeing w sferze kariery jest najprawdopodobniej najistotniejszym z pięciu elementów. Jeśli nie masz możliwości robienia regularnie, czegoś, co cię cieszy, twoje samopoczucie w innych obszarach, także obniży się bardzo szybko. Osoby z wysokim poziomem wellbeing w tym obszarze kariery, ponad dwukrotnie częściej rozwijają się w życiu ogólnie.

Zasięgnij
informacji

Jeżeli chcesz zasięgnąć informacji lub umówić się na spotkanie.

+48 600 462 626

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

FORMULARZ