Dostępne warsztaty

Trening Transforming Communication™
4.03-5.03.2019 i 11.03-12.03.2019

Szkolenie otwarte w Bydgoszczy

Warsztat koncentruje się na doskonaleniu umiejętności rozwijania współpracy oraz kształtowania partnerskich relacji międzyludzkich w sytuacjach konfliktowych.

Na zajęciach:

 • pogłębiamy umiejętności wzbudzania sympatii oraz autorytetu sprzyjających pogłębianiu relacji oraz skutecznego rozwiązywania konfliktów,
 • poznajemy sposoby budowania przychylnego nastawienia do ludzi oraz zainteresowania do wspólnie realizowanego zadania,
 • rozwijamy umiejętności wygaszania sporów i sytuacji konfliktogennych,
 • uczymy się generowania zachowań prowadzących do ugody i nastawionych na rozwiązania,

Na tych warsztatach:

 • Nauczysz się rozpoznawać 4 grupy sytuacji problemowych i stosować odpowiednie dla nich narzędzia komunikacyjne.
 • Poznasz sposoby rozpoznawania konfliktu wartości i potrzeb oraz nauczysz się jak je rozwiązywać.
 • Rozwiniesz: umiejętności bycia w kontakcie ze sobą i ludźmi, zdolności utrzymywania długotrwałych relacji, rozumienia i akceptowania odmienności.
 • Poznasz techniki rozwiązywania problemów oraz konfliktów w organizacjach, z klientami, partnerami w dyskusji, z samym sobą - bez stosowania gróźb lub kar, lecz z efektem wygrana-wygrana.
 • Otrzymasz skuteczne narzędzia do budowania harmonii i współpracy z partnerami

Na zakończenie otrzymasz Międzynarodowy Certyfikat

   

DLA KOGO: 

 • osób, które pracują w środowisku, gdzie konflikt jest jednym z elementów składowych specyfiki pracy
 • osób, które chcą doskonalić swoje umiejętności komunikacji w znajdywaniu rozwiązań nastawionych na współpracę oraz generowanie obopólnych korzyści.
 

JAKA METODOLOGIA:

Warsztat zbudowany jest na bazie: modelu dr Tomasa Gordona, twórcy komunikacji dla rodziców i liderów (PET – Parents Effective Communication i LET – Leaders Effective Communication), komunikacji zorientowanej na rozwiązania (Solution Focused Communication) oraz technik komunikacyjnych NLP.

Program szkolenia został ułożony według formuły – „od szczegółu do ogółu”. Na początku uczestnicy uczą się pojedynczych narzędzi, które mają wspomóc ich w rozwijaniu umiejętności współpracy i kreowania rozwiązań. W dalszej części szkolenia poznają jak te narzędzia wykorzystać strategicznie w zależności od sytuacji oraz typu osoby.

Szkolenie ułożone jest w ciągu logicznym: od rozwijania umiejętności (ćwiczenie zachowań) do kształtowania postawy (współpraca). Taki rytm jest naturalnym procesem rozwoju człowieka i budzi najmniej frustracji w procesie nauczania. 

Twórcą warsztatu Transforming Communication™ jest dr Richard Bolstad z Nowej Zelandii - autor modelu Transforming Communication™ oraz modelu RESOLVE™,

Transforming Communication ™ jest uczony na całym świecie począwszy od Nowej Zelandii poprzez Japonię,Niemcy, Meksyk, USA, między innymi w Sarajewie, Bośni, Hercegowinie, Czeczeni, Waszyngtonie.

Kamilla Daroszewska –Licencjonowany Trener Transforming Communication™ i Resolve Coaching™, coach, trener biznesu oraz rozwoju osobistego, członek Rady Ekspertów „Biznesu na fali”, współpracownik firmy Workplaces Options®. Zajmuje się rozwojem i stymulowaniem potencjału ludzi oraz organizacji. W swojej pracy bazuje na rozwiązaniach interdyscyplinarnych, uwzględniających podejście myślenia systemowego oraz zmian dynamicznych. W treningach główny nacisk stawia na praktyczność oraz użyteczność. Warsztat swojej pracy opiera na wynikach najnowszych badań nad pracą mózgu, których jest ogromną pasjonatką.

ORGANIZACJA:

Termin 4.03-5.03.2019 i 11.03-12.03.2019

Sala: Bydgoszcz, Gimnazjalna 2A
Cena: 3.200zł
Early bird: wczesna rejestracja do 31.12.2018 - zapytaj o cenę
Książka Komunikacja Transformująca

Godziny zajęć: 10.00 - 18.00
Maksymalna ilość osób 14
 
Upewnij się, czy są wolne miejsca - wyślij email.
W zgłoszeniu napisz swoje imię i nazwisko, numer telefonu i adres email
Warunkiem uczestnictwa jest wpłata za trening
Przelew na konto nr 06 1140 2017 0000 4702 1307 7352
W nazwie przelewu wpisz: TC oraz swoje imię i nazwisko

Transformuj siebie i swiat - sięgnij po nową jakość życia

Dodatkowe informacje można uzyskać: Kamilla Daroszewska   tel. 600462626, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

mind sonar ®

– Wyobraź sobie, że masz sonar umysłu i stylu myślenia i jesteś w stanie porozumiewać się w języku każdego człowieka. Przerażające? - Nie! – to piękne móc poznać sposób w jaki myśli twój współpracownik, Nie Co myśli, tylko JAK?

Resolve Coaching ™

WELLBEING Option ®

Aktualnie prowadzę następujące warsztaty.Jeżeli posiadają państwo jakiekolwiek pytania zapraszam do kontaktu.

Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid InputInvalid Input


Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input