Mindsonar

MindSonar® to narzędzie badające style myślenia.

To ważne, możesz zobaczyć, jaki masz styl myślenia w danych kontekście (wybranym dowolnie), zobaczysz schemat wg którego działasz i jak się komunikujesz.

Pozyskasz wiedzę i świadomość jak komunikować się z szefem, współpracownikiem, podwładnym, a także w życiu osobistym, aby mieć wpływ na to co się dzieje wokół ciebie, jak zarządzać osobami z zespołu, by budować markę swojej firmy i osiągać zamierzone cele.

 

Dowiesz się:

  • jakie wartości są ważne dla twoich rozmówców?
  • jak się z nimi porozumieć, aby zrozumieli ciebie?
  • jak przekazać im swoje uwagi, aby oni cię zrozumieli?
  • jak mówić abyś miał/a wpływ?
  • jak rozmawiać, aby budować porozumiecie?
  • jak przekazać cel do zrealizowania, aby każdy czuł się częścią?
  • jak przekazać cel do zrealizowania, aby każdy czuł się jego częścią?
  • nauczysz się mówić w wielu językach (stylach myślenia innych) poznając swój styl?

Czy warto?

Wyobraź sobie, że masz sonar umysłu, stylu myślenia i jesteś w stanie porozumiewać się w języku rozmówcy. Przerażające? - Nie! – to piękne, móc poznać sposób w jaki myśli twój współpracownik, Nie Co !  myśli, tylko JAK?

Mindsonar® pokazuje style myślenia, motywacji ludzi i wyróżnia się na rynku skutecznością, a także może pomóc klientom/pracownikom wyjaśnić zachowania i strategie mentalne.

To pierwsze narzędzie dokonujące pomiaru sposobu myślenia osób w konkretnych sytuacjach. Dlatego dostarcza niezbędnej wiedzy wspierającej zmianę strategii mentalnych, zmianę zachowań, zmianę postaw, itp.

CO daje MINDSONAR ?
dostarcza, między innymi, niezbędną wiedzę wspierającą zmianę, rozwija współpracę w zespołach, poprawia komunikację i współpracę pomiędzy ludźmi, porządkuje wartości, dostarcza danych na temat potrzeb rozwojowych, przekazuje nieocenioną wiedzę na temat czynników motywacji.


Zastosowania:

Poprawa komunikacji

Szkolenie handlowców i negocjatorów

Skuteczny wgląd w problemy i zasoby, czyli coaching

Wspieranie zmiany

Badanie kultury organizacji

Poprawianie procesów grupowych

Rozwiązywanie konfliktów

Projektowanie szkoleń

Rozumienie kompetencji

Modelowanie doskonałości

Lepsza rekrutacja

Możesz posiąść odpowiedź na pytanie, co różni sposoby myślenia osoby swobodnie przemawiającej na rodzinnym przyjęciu, lecz stresującej się podczas publicznego wystąpienia w firmie.

Pomyśl, że możesz pomóc jej przenieść elementy pożądanych strategii z pierwszego kontekstu (spotkanie rodzinne) do drugiego (spotkanie biznesowe), bo wiesz, co różni te dwa style myślenia tej osoby w dwóch różnych kontekstach.

Mindsonar używany jest m.in. w coachingu, coachingu zespołowym, projektowaniu szkoleń, badaniu efektywności szkoleń, budowaniu zespołów, w rekrutacji.

Zamów szkolenie/warsztat na interesujący cię temat wraz z badaniem Mindsonar

Zadzwoń 600462626