Zaczynamy powoli rozumieć, że równowaga jest największym dobrem w życiu. Cała pogoń za lepszą pracą, lepszym statusem materialnym, większym mieszkaniem, domem, lepszą pozycją zawodową, zdobywanie wierzchołków świata zarówno na poziomie finansowym, jak i przeżyć, doprowadza nas momentu gdy, rzeczywistość „staje” i nie można ruszyć dalej. To jeden z momentów, gdy przychodzi refleksja, że dalej tak nie można. Innym momentem może być odejście kogoś bliskiego, bliskiego współpracownika i dociera do nas informacja, że życie nie jest wieczne.

Dojrzałość życiowa i biznesowa doprowadza nas do refleksji, że należy dążyć do równowagi, między życiem zawodowym, rodzinnym, czasem wolnym itd.

Osiągnięcie stanu dobrostanu – równowagi, Wellbeing, pozwala lepiej reagować na trudne okoliczności, innowacyjnie i konstruktywnie współpracować z innymi ludźmi i światem wokół nas, oraz doprowadzać do dobrych wyników w różnych dziedzinach naszego życia w bardziej skuteczny sposób.

Czynniki, które mają wpływy na „dobre samopoczucie”

Okazuje się, że jest pięć czynników, w których równowaga daje ogóle poczucie Wellbeing

Zasięgnij
informacji

Jeżeli chcesz zasięgnąć informacji lub umówić się na spotkanie.

+48 600 462 626

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

FORMULARZ