Praktyk NLP IANLP start 2023

NLP IANLP

Co to jest?

Programowanie neurolingwistyczne zapewnia niezwykle proste, potężne metody zmiany sposobu myślenia, odczuwania, działania i uczenia się oraz osiągnięcia sukcesu w nauczaniu, doradztwie, biznesie, opiece zdrowotnej, sporcie i rozwoju osobistym. Jeśli chcesz poznać bazę badawczą NLP, której uczymy, rzetelne informacje ogólne na temat NLP, są teraz dostępne z kilku źródeł w Internecie.

Praktyk NLP to pierwszy stopień w zdobywaniu wiedzy, umiejętności i certyfikacji na drodze Neuro Lingwistycznego Programowania.

Kursy, które prowadzimy są zatwierdzone przez międzynarodową organizację jaką jest International Association of NLP w skrócie IANLP oraz IN International Association of NLP Institutes, dwie najbardziej uznane organizacje zrzeszające absolwentów  i standaryzujące szkolenia NLP

NLP IANLP

Wytyczne i globalne standardy IANLP

IANLP przedstawia przyjęte na całym świecie standardy szkolenia w zakresie programowania neurolingwistycznego. Szkolenia jakościowe i etyka zawodowa od 1983 roku. IANLP ustanowiła ambitne „złote standardy” szkoleń NLP, które kładą nacisk na etykę zawodową.

To kursy certyfikowane jakie można prowadzić, aby uczestnicy zyskali prawo do zrzeszenia się w organizacji IANLP, aby mogli, jeśli chcą, kontynuować naukę u trenerów zagranicznych, zdobywać wyższe kwalifikacje, czy uczestniczyć w treningach, na których jest wymagane przedstawienie certyfikatu szkolenia zgodnego z wytycznymi IANLP. Gwarantuje to spełnienie wymagań wytycznych IANLP i przeprowadzenie i zrealizowanie konkretnie określonego materiału. okrełsonego w wytycznych dosępnych u certfikowanych trenerow, kótry osiągnęli poziom Fellow Member Trainer i są upoważnieni do wydawania nalepek certyfikacyjnych. Ważne jest tez czy FMT współpracują z instytutami zagranicznymi , uczestniczą w konferencjach międzynarodwowych, są aktualnie zaangażowani w działania organizacji NLP, współuczestniczą w badaniach.

Zgodnie z globalnymi standardami, każdy z zarejestrowanych treningów ma trwać 18 dni i 130 godzin

“Wszystkie te kursy, są potwierdzone certyfikatami z nalepką IANLP. Niewielu szkolących w Polsce, a nawet na świecie ma te uprawnienia, warto zatem sprawdzić, czy trener prowadzący, wasz trening  to Fellow Member Trainer IANLP,  a nie Trener NLP”

( według Prezesa IANLP p. Ueli R. Frischknecht (Sekretarz Generalny) to ogromna różnica i należy zwrócić uwagę u kogo chcemy się uczyć) – tylko Fellow Member Trainer IANLP mają prawa do wydawania certyfikatów z nalepkami. Jest to gwarancją spełnienia standardów wysokiej jakości zarówno szkolenia jak i szkolącego trenera.

Ważne!

Nie ma w kursów podstawowych, zaawansowanych, kilkudniowych certyfikowanych przez IANLP i IN organizacje międzynarodowe
Każdy certyfikowany kurs trwa 18 dni i tylko takie kursy w IANLP są certyfikowane.

Otrzymaliśmy zgodę na prowadzenie kursów online !

A teraz o Kursie Praktyk NLP IANLP

Kurs ten zapewnia dogłębne zrozumienie podstaw neuro lingwistycznego programowania.

NLP IANLP

Czego się nauczysz:

 • Używać zarówno mowy ciała, jak i doboru słów, aby łatwo i szybko stworzyć poczucie więzi, tworząc lepszą współpracę w domu i pracy.
 • Wyznaczać i pomagać innym w wyznaczaniu bardziej skutecznych, mierzalnych i osiągalnych celów.
 • Identyfikować i przewidywać procesy podejmowania decyzji i myślenia, z których korzystają inni, obserwując precyzyjne zmiany języka ciała.
 • Planować i realizować kolejny doskonały krok, aby wesprzeć każdą osobę.
 • Używać własnego języka ciała i słów, aby przekazać dokładnie to, co zamierzasz, będąc silnie przekonującym i inspirującym innych, zarówno na poziomie świadomym, jak i nieświadomym.
 • Wykorzystywać uwagi i zastrzeżenia, spory z innymi osobami, jako przydatne informacje, na podstawie których można opracować rozwiązania, które będą działać zarówno dla Ciebie, jak i dla nich.
 • Pracować ze sposobem myślenia i rozumienia świata innej osoby, aby pomóc jej wyjaśnić, czego naprawdę chce, i skutecznie osiągnąć własne cele.
 • Używać i uczyć innych, jak używać doskonałej pamięci wzrokowej (technika, którą pokazują badania na uniwersytecie w Monkton, może zwiększyć twoją pamięć o 61% podczas jednej sesji).
 • Być w stanie wejść w stan wysokiej motywacji i pewności siebie lub w stan głębokiego relaksu, do woli w każdej sytuacji.
 • Nauczyć się korzystać z tych umiejętności w sposób, który pasuje do twoich wartości oraz wartości Twoich klientów lub przyjaciół.
NLP IANLP

Co jeszcze

 • Z łatwością wyeliminujesz stresujące uczucia, poczucie winy, lęki lub fobie, prokrastynację i depresję, a także samoograniczające się przekonania lub kompulsywne zachowania, wykorzystując zbadane techniki często trwające mniej niż 30 minut.
 • Rozwiniesz umiejętność czerpania radości z wyboru, w jaki myślisz i czujesz o życiu, oraz będziesz kontrolować kierunek, w którym zmierza twoje życie.
 • Wprowadzisz lub poprowadzisz innych w stan głębokiego relaksu (transu), w którym uzdrowienie i nauka zachodzą 2-3 razy szybciej.
 • Odkryjesz głębokie nieświadome filtry, które determinują reakcje twoje i innych.
 • Zastosujesz efektywne, trwałe procesy zmiany osobistej.
 • A na koniec otrzymasz certyfikaty.
 • Zdobądź certyfikat: Basic Language of  hypnotherapy, Practitioner IANLP i Practitioner IN Institute, Fundamental Coaching Skills, ICI Institutes.

Standardy

NLP IANLP

Certyfikacja

Szkolenie NLP Practitioner Certification z Wellbeing Options® uznawany jest przez IN NLP -International Association of NLP Institutes pod adresem www.nlp-institutes.net przez IANLP – International Association of NLP pod adresem www.ia-nlp.org

Nie musisz już zgadywać, wybierając szkolenie NLP. Szkolenia Wellbeing® są uznawane przez kilka międzynarodowych organizacji NLP.

Finansowanie jest dostępne i masz gwarancję zwrotu pieniędzy aż do certyfikacji! Twój trener trenuje na 3 kontynentach. Możesz ufać, że rzeczywiście wie, jak robić to, czego uczy i zademonstruje każdy proces, zanim go przećwiczysz.

NLP IANLP

Kontrola nad sobą i skuteczność

Zyskasz świadomość samego siebie, ograniczających przekonań, które hamują cię przez robieniem tego co chcesz. Poznasz techniki, które będziesz mógł wykorzystać dla spełnienia siebie i poprawy jakości swojego życia.  Kurs, który może zmienić twoje życie, który może pozwolić ci na świadome korzystanie ze strategii wzmacniających twój potencjał , do wykorzystania wszystkich twoich zasobów i umiejętności, do osiągania celów, ich realizacji w zgodzie ze sobą i ekologią (nie krzywdzące) ani ciebie , ani systemu w jakim żyjesz. Są chwile o których można opowiadać tylko metaforycznie, to chyba ten moment. To przyjście na drugą stronę lustra, gdzie nadal widzisz siebie, tylko tym razem, też od wewnątrz, jakbyś miał/a zwierciadło wewnętrzne i klucz do jego środka.  Podróż, o której nie śniłeś, że jest możliwa, a okazała się najlepszym, co ci się przytrafiło i jak każda podróż zmienia cię i twoje życie.

NLP IANLP

Co jeszcze możesz zyskać ?

Asystenci

Możesz również ubiegać się o asystę w szkoleniu dla praktyków, jeśli uczestniczyłeś już w pełnym szkoleniu. Bycie Asystentem daje Ci możliwość przejrzenia treści kursu i rozszerzenia osobistych zmian. Głęboko doceniamy wkład naszych asystentów i wysoką jakość oferowanego przez nich wsparcia w nauce. Opłata jest symboliczna.

Dalsze szkolenia

Kurs Praktyka NLP IANLP lub inne treningi jak Transforming Communication™, Resilience™, Resolve coaching™, możesz rozpocząć pozyskiwanie także certyfikatów coachingowych certyfikowanych przez ICI International Association of Coaching Institutes ICI na poziomie

 • Fundamental Coaching Skills ICI
 • Coach ICI

Możliwość Kontynuacji

 • Mistrz Praktyk NLP IANLP i IN NLP
 • Trener NLP IANLP –  IN NLP

Zapisy na szkolenia

Więcej informacji u prowadzącego.

Trening prowadzi Fellow Member Trainer IANLP Kamilla Motacki certyfikowany trener
uprawiony do wydawania certyfikatów i szkolenia uczestników wg wytycznych IANLP

kamillamotacki@gmail.com

Kontakt

Zadaj nam pytanie