Doświadczenie

Prowadząca treningi to
Kamilla Motacki

 • Trener NLP IANLP, Fellow Member Trainer IANLP (pierwsza Polka) – International Association for Neuro Linguistic Programming
 • Master Trainer IN – International Association of NLP Institutes IN
 • Coach Master Trainer ICI – International Association of Coaching Institutes
 • Międzynarodowy Trener Transforming Communication™, Resilience™ i Resolve Coaching™
 • Członkini Rady Ekspertów „Biznesu na fali”
 • Współpracownik firmy Workplaces Options® Wielka Brytania
 • Trener EAP USA Nowy York
 • Critical Incident  Support Consultant and Trainer
Doświadczenie

Czym się zajmuje

 • rozwojem i stymulowaniem potencjału ludzi oraz organizacji
 • w swojej pracy bazuje na rozwiązaniach interdyscyplinarnych, w treningach główny nacisk stawia na praktyczność oraz użyteczność
 • warsztat swojej pracy opiera na wynikach najnowszych badań nad pracą mózgu, których jest ogromną pasjonatką

Ukończyła szkolenia w Polsce i za granicą  w Egipcie, Nowej Zelandii, na Cyprze, Stanach Zjednoczonych, Holandii, Austalii

Trening Transforming Communication™, Resilience™, Trening Transforming Advanced™, Trening Praktyk NLP, Mistrz NLP, NLP Intensive, Szkołę trenerska, studia coachingowe, kurs facylitacji, mediacje, Trainer Training, Integration  Spirituality, Healing, Tao, Chi Kung, Cross Cultural training i inne.

Prowadzi treningi, szkolenia, konsultacje indywidualne dla kadry menadżerskiej, dyrektorów zarządzających, inwestorów oraz pracowników. Prowadzi również warsztaty na temat rozwiązywania konfliktów, szkolenia dotyczące świadomej komunikacji, pomaga stworzyć zgrany zespół w miejscu pracy.

Konsultuje procesy grupowe, zarządzanie ludźmi, nowoczesne formy zarządzania, zajmuję się znajdowaniem i wykorzystaniem zasobów drzemiących w ludziach, pomaga w procesach rekrutacyjnych, szkoli Hr-ców. Współpracuje z globalną firmą Workplaces Options ® (Wielka Brytania), która prowadzi Program Pomocy dla Rodzin i Pracowników (Employee& Family Assistance Programme EFAP), oraz Firmą Shepell – Fgi Prowadzącej Program Employee and Family Assistance EFAP MONTREAL. Prowadzi zajęcia z komunikacji na Collegium Medicum UMK W Bydgoszczy.

Doświadczenie

Instytut Wellbeing Options®

Jako zakwalifikowany Instytut w organizacji IANLP i ICI oraz organizacji IN NLP mamy uprawnienia, aby przyznawać certyfikaty z nalepkami rejestracyjnymi, z indywidualnym numerem umożliwiającym rejestrację w międzynarodowym gremium.

Realizujemy ścisłe wytyczne organizacji i prowadzimy szkolenia zgodnie z międzynarodowymi standardami. Wszystkie programy naszych szkoleń są zatwierdzone.

Szkolenia mają wymaganą ilość godzin i stopni.

Jesteśmy instytutem zarejestrowanym i certyfikowanym w organizacjach międzynarodowych. Podlegamy superwizji. Stale współpracujemy, wymieniamy się doświadczeniami, badaniami i refleksjami z innymi instytutami, w ramach współpracy i wspierania swoich działań i profesjonalnej, etycznej edukacji  NLP.

Prowadzimy szkolenia z poszanowaniem dla uczestników

Kontakt

Zadaj nam pytanie