Doświadczenie

Prowadząca treningi to
Kamilla Motacki

 • Trener NLP IANLP, Fellow Member Trainer IANLP (pierwsza Polka) – International Association for Neuro Linguistic Programming
 • Master Trainer IN – International Association of NLP Institutes IN
 • Coach Master Trainer ICI – International Association of Coaching Institutes
 • Międzynarodowy Trener Transforming Communication™, Resilience™ i Resolve Coaching™
 • Członkini Rady Ekspertów „Biznesu na fali”
 • Współpracownik firmy Workplaces Options® Wielka Brytania
 • Trener EAP USA Nowy York
 • Critical Incident  Support Consultant and Trainer
Doświadczenie

Czym się zajmuje

 • rozwojem i stymulowaniem potencjału ludzi oraz organizacji
 • w swojej pracy bazuje na rozwiązaniach interdyscyplinarnych, w treningach główny nacisk stawia na praktyczność oraz użyteczność
 • warsztat swojej pracy opiera na wynikach najnowszych badań nad pracą mózgu, których jest ogromną pasjonatką

Ukończyła szkolenia w Polsce i za granicą  w Nowej Zelandii, w Kairze (Egipt), na Cyprze

Trening Transforming Communication™, Resilience™, Trening Transforming Advanced™, Trainer Training w Kairze (Egipt), Trening Integration NLP Spirituality, Aweken Healing, Tao, Chi Kung na Cyprze. Master Trainer, Master Coach.

Prowadzi treningi, szkolenia, konsultacje indywidualne dla kadry menadżerskiej, dyrektorów zarządzających, inwestorów oraz pracowników. Prowadzi również warsztaty na temat rozwiązywania konfliktów, szkolenia dotyczące świadomej komunikacji, pomaga stworzyć zgrany zespół w miejscu pracy.

Konsultuje procesy grupowe, zarządzanie ludźmi, nowoczesne formy zarządzania, zajmuję się znajdowaniem i wykorzystaniem zasobów drzemiących w ludziach, pomaga w procesach rekrutacyjnych, szkoli Hr-ców. Współpracuje z globalną firmą Workplaces Options ® (Wielka Brytania), która prowadzi Program Pomocy dla Rodzin i Pracowników (Employee& Family Assistance Programme EFAP), oraz Firmą Shepell – Fgi Prowadzącej Program Employee and Family Assistance EFAP MONTREAL. Prowadzi zajęcia z komunikacji na Collegium Medicum UMK W Bydgoszczy.

Doświadczenie

Wymagania

Jako zakwalifikowany Instytut w organizacji IANLP i ICI oraz organizację IN mamy uprawnienia, aby przyznawać certyfikaty z nalepkami rejestracyjnymi, z indywidualnym numerem umożliwiającym rejestrację w międzynarodowym gremium.

Realizujemy ścisłe wytyczne organizacji i prowadzimy szkolenia zgodnie z międzynarodowymi standardami. Wszystkie programy naszych szkoleń są zatwierdzone.

Szkolenia mają wymaganą ilość godzin i stopni.

To może być początek twojej zmiany biznesowej i kariery. Uznane szkolenia certyfikowane, to potwierdzenie wysokich kwalifikacji i pewność, że warto z tobą pracować jako trenerem, coachem, konsultantem.

Uczestnicy naszych szkoleń i kursów twierdzą, że atmosfera oraz poczucie bezpieczeństwa, pozwala na pełne czerpanie wiedzy i doświadczenia. Często określają swój czas spędzony na treningach jako najlepszy, najważniejszy czas i wydarzenie w swoim życiu. Naprawdę.

Kontakt

Zadaj nam pytanie